BTI HP65W-S-UNIV power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
HP65W-S-UNIV
In stock
$31.69
Overview
65W, 19V, 3.42A
| SKU | HP65W-S-UNIV |
|---|---|
| EAN | 0886734869126 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Input current | 1.5 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input current | 1.5 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product |
New
BTI HP65W-S-UNIV power adapter/inverte...
$31.69
|
Hot Product
BTI DL-PSPA10 power adapter/inverter I...
$38.99
|
BTI AC-2065122 power adapter/inverter...
$40.21
|
BTI AC-1965103 power adapter/inverter...
$40.21
|
Popular
BTI DL-PSPA12 power adapter/inverter I...
$30.46
|
Bestseller
StarTech.com IM12D1500P power adapter/...
$40.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
HP65W-S-UNIV
|
DL-PSPA10
|
AC-2065122
|
AC-1965103
|
DL-PSPA12
|
IM12D1500P
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
StarTech.com
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Universal
|