AddOn Networks PA5V3.5A-AA power adapter/inverter Universal Black
SKU
PA5V3.5A-AA
In stock
$33.01
Overview
5V, 3.5A
| SKU | PA5V3.5A-AA |
|---|---|
| EAN | 0821455546000 |
| Manufacturer | AddOn Networks |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 3.5 A |
| Power supply type | Universal |
| Purpose | Universal |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 3.5 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Universal |
| Purpose | Universal |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Product |
AddOn Networks PA5V3.5A-AA power adapt...
$33.01
|
Bestseller
Lenovo 4X20M26252 power adapter/invert...
$33.49
|
Hot Product
BTI DL-PSPA10 power adapter/inverter I...
$38.99
|
BTI AC-2065122 power adapter/inverter...
$40.21
|
BTI AC-1965103 power adapter/inverter...
$40.21
|
Popular
BTI DL-PSPA12 power adapter/inverter I...
$30.46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PA5V3.5A-AA
|
4X20M26252
|
DL-PSPA10
|
AC-2065122
|
AC-1965103
|
DL-PSPA12
|
| Manufacturer |
AddOn Networks
|
Lenovo
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
| Power supply type |
universal
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Universal
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|