BTI LAC-00001- power adapter/inverter Indoor 24 W Black
SKU
LAC-00001-BTI
In stock
$32.90
Overview
12V, 24Wh, Black
| SKU | LAC-00001-BTI |
|---|---|
| EAN | 0886734898942 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Microsoft |
| Output power | 24 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 24 W |
| Output voltage | 12 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Power adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Power adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Power adapter included | Yes |
| Product |
BTI LAC-00001- power adapter/inverter...
$32.90
|
Bestseller
Lenovo 4X20M26252 power adapter/invert...
$33.49
|
Hot Product
BTI DL-PSPA10 power adapter/inverter I...
$38.99
|
BTI AC-2065122 power adapter/inverter...
$40.21
|
BTI AC-1965103 power adapter/inverter...
$40.21
|
Popular
BTI DL-PSPA12 power adapter/inverter I...
$30.46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LAC-00001-BTI
|
4X20M26252
|
DL-PSPA10
|
AC-2065122
|
AC-1965103
|
DL-PSPA12
|
| Manufacturer |
BTI
|
Lenovo
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|