BTI 450-ABJU- power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
450-ABGE-BTI
In stock
$26.80
Overview
65W, 19V, Black
| SKU | 450-ABGE-BTI |
|---|---|
| EAN | 0886734898898 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Certificates | |
|---|---|
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Packaging data | |
| Cables included | DC |
| Power adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | DC |
| Power adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Power adapter included | Yes |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Product |
BTI 450-ABJU- power adapter/inverter I...
$26.80
|
Hot Product
Lenovo 4X20M26252 power adapter/invert...
$33.49
|
Popular
BTI DL-PSPA10 power adapter/inverter I...
$38.99
|
BTI DL-PSPA12 power adapter/inverter I...
$30.46
|
CyberPower CPS160SU-DC power adapter/i...
$29.96
|
Bestseller
Targus APK01US1 power adapter/inverter...
$31.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-ABGE-BTI
|
4X20M26252
|
DL-PSPA10
|
DL-PSPA12
|
CPS160SU-DC
|
APK01US1
|
| Manufacturer |
BTI
|
Lenovo
|
BTI
|
BTI
|
Cyberpower
|
Targus
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Universal
|
Universal
|