BTI ED495AA power adapter/inverter Indoor 90 W Black
SKU
ED495AA-BTI
In stock
$40.21
Overview
19V, 90W, 4.74A
| SKU | ED495AA-BTI |
|---|---|
| EAN | 0886734850476 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 4.74 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 4.74 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Product |
BTI ED495AA power adapter/inverter Ind...
$40.21
|
Popular
Lenovo 4X20M26252 power adapter/invert...
$57.79
|
Bestseller
HP 65W USB-C LC Power Adapter
$53.23
|
Hot Product
HPE 45W USB-C LC power adapter/inverte...
$53.23
|
New
Logitech Swytch Hub power adapter/inve...
$52.06
|
Recommended
Targus APA107BT power adapter/inverter...
$58.11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ED495AA-BTI
|
4X20M26252
|
1P3K6AA#ABA
|
1MZ01AA#ABA
|
952-000023
|
APA107BT
|
| Manufacturer |
BTI
|
Lenovo
|
HP
|
HPE
|
Logitech
|
Targus
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Video conferencing system
|
N/A
|