In stock
$188.64
Overview
Satin photographic paper 200gsm - 36" x 100 ft.
| SKU | 2047V136 |
|---|---|
| EAN | 0660685040519 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Finish type | Satin |
| Product colour | White |
| Media weight | 200 g/m² |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 30 - 75% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 75% |
| Weight & dimensions | |
| Roll width | 36" (91.4 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Product |
Canon Satin 200gsm 36" x 100 ft....
$188.64
|
Bestseller
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$244.15
|
Epson 44"x30.5M Premium Photo Paper
$198.84
|
Hot Product
Epson Premium Semigloss Photo Paper (1...
$198.84
|
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$201.37
|
Popular
Canon Glossy 240gsm 24" x 100 ft....
$160.97
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2047V136
|
S041640
|
S041392
|
S041395
|
S041639
|
2047V140
|
| Manufacturer |
Canon
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
| Finish type |
Satin
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Gloss
|