In stock
$157.20
Overview
0849V344, Heavyweight Matte Coated Paper, 230gsm, 27 lb
| SKU | 0849V344 |
|---|---|
| EAN | 0750845830552 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Roll width | 42" (106.7 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 6 x 43 x 6" (152.4 x 1092.2 x 152.4 mm) |
| Weight (imperial) | 27 lbs |
| Product |
Popular
Canon 0849V344 photo paper White
$157.20
|
Bestseller
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$142.82
|
Canon Premium RC Photomatte 24" x...
$127.02
|
Canon Pro Premium Matte 610/25/280 pho...
$132.05
|
Epson 44"x30.5M Premium Photo Paper
$198.84
|
Hot Product
Epson Premium Semigloss Photo Paper (1...
$198.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0849V344
|
S041638
|
0420V865
|
1109C003
|
S041392
|
S041395
|
| Manufacturer |
Canon
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
Epson
|
Epson
|