In stock
$198.84
Overview
44"x30.5M Premium Photo Paper.
| SKU | S041392 |
|---|---|
| EAN | 0010343831780 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Media weight | 166 g/m² |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Roll width | 44" (111.8 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Weight | 15.2 lbs (6.91 kg) |
| Other features | |
| Weight | 15.2 lbs (6.91 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 4.88 x 4.72 x 45.7" (124 x 120 x 1161 mm) |
| Product |
Epson 44"x30.5M Premium Photo Paper
$198.84
|
Bestseller
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$244.15
|
Hot Product
Epson Premium Semigloss Photo Paper (1...
$198.84
|
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$201.37
|
Popular
Canon Glossy 240gsm 24" x 100 ft....
$160.97
|
Canon Satin 200gsm 36" x 100 ft....
$188.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
S041392
|
S041640
|
S041395
|
S041639
|
2047V140
|
2047V136
|
| Manufacturer |
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
| Finish type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Gloss
|
Satin
|