In stock
$28.54
Overview
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand, 8.47 oz (240 g)
| SKU | 783R7AA |
|---|---|
| EAN | 0197029632944 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Compatible with Voyager Focus 2 and Voyager 4300 headsets |
| Country of origin | Mexico |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 8.47 oz (240 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 9.03 oz (256 g) |
| Package width | 7.01" (178 mm) |
| Package depth | 9.02" (229 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 650.1 lbs (294.9 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |
| Product |
Hot Product
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand
$28.54
|
Bestseller
Jabra GN1216 Cable
$40.81
|
Popular
Jabra 14101-45 headphone/headset acces...
$22.84
|
Yealink EHS60 Interface adapter
$33.66
|
New
HP Poly HIC-10 Cable
$36.58
|
Jabra GN1200 Cable
$32.99
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783R7AA
|
88001-04
|
14101-45
|
1308019
|
783S2AA
|
88001-99
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Yealink
|
HP Poly
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
Cable
|
Ear pad
|
Interface adapter
|
N/A
|
Cable
|