In stock
$30.37
Overview
HP Poly Savi 8220 Battery with Removal Tool, Battery
- Adds portability and flexibility for your device.
| SKU | 85R39AA |
|---|---|
| EAN | 0197497573657 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Adds portability and flexibility for your device.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26111711 |
| Product |
New
HP Poly Savi 8220 Battery with Removal...
$30.37
|
Hot Product
Jabra 14201-17 headphone/headset acces...
$44.52
|
Bestseller
Jabra GN1216 Cable
$40.81
|
Yealink EHS60 Interface adapter
$33.66
|
Recommended
HP Poly HIC-10 Cable
$36.58
|
Popular
Jabra GN1200 Cable
$32.99
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R39AA
|
14201-17
|
88001-04
|
1308019
|
783S2AA
|
88001-99
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Yealink
|
HP Poly
|
Jabra
|
| Product type |
Battery
|
EHS adapter
|
Cable
|
Interface adapter
|
N/A
|
Cable
|