In stock
$39.53
Overview
HP Poly Savi 7300 Battery with Removal Tool, Battery, 0.282 oz (8 g)
- Adds portability and flexibility for your device.
| SKU | 784P8AA |
|---|---|
| EAN | 0197029639905 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Adds portability and flexibility for your device.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 0.282 oz (8 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.03 oz (29.2 g) |
| Package width | 3.5" (88.9 mm) |
| Package depth | 5.5" (139.7 mm) |
| Package height | 1" (25.4 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 469.6 lbs (213 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26111711 |
| Product |
HP Poly Savi 7300 Battery with Removal...
$39.53
|
Popular
Jabra 14201-17 headphone/headset acces...
$44.52
|
Hot Product
Jabra GN1216 Cable
$41.85
|
Yealink EHS60 Interface adapter
$32.28
|
New
HP Poly HIC-10 Cable
$37.50
|
Bestseller
HP Poly DA75 USB to QD Black Adapter TAA
$51.11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
784P8AA
|
14201-17
|
88001-04
|
1308019
|
783S2AA
|
786C6AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Yealink
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Battery
|
EHS adapter
|
Cable
|
Interface adapter
|
N/A
|
Interface adapter
|