In stock
$115.70
Overview
Glossy photographic paper 170 gsm - 24" x 100 ft.
| SKU | 2047V119 |
|---|---|
| EAN | 0660685040342 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Finish type | Gloss |
| Product colour | White |
| Media weight | 170 g/m² |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 30 - 75% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 75% |
| Weight & dimensions | |
| Roll width | 24" (61 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Product |
Canon Glossy 170 gsm 24" x 100 ft...
$115.70
|
Bestseller
Epson Ultra Premium Photo Paper Luster...
$121.33
|
Popular
Epson Fotopapier Premium glanzend
$121.33
|
Hot Product
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$142.82
|
Canon Premium RC Photomatte 24" x...
$127.02
|
Canon Pro Premium Matte 610/25/280 pho...
$132.05
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2047V119
|
S041407
|
S041390
|
S041638
|
0420V865
|
1109C003
|
| Manufacturer |
Canon
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
| Finish type |
Gloss
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|