In stock
$54.08
Overview
Pendant Kit, Black
- Indoor and outdoor use
- Enables use of various mounts and cameras
- For aesthetically pleasing installations
| SKU | 02925-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021086487 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | D4100-E, M3057-PLR Mk II, M3077-PLVE, M3215-LVE, M3216-LVE, M4308-PLE, P3255-LVE, P3265-LV, P3265-LVE, P3265-LVE-3, P3265-V, P3267-LV, P3267-LVE, P3268-LV, P3268-LVE, M4318-PLVE, M4317-PLVE |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | D4100-E, M3057-PLR Mk II, M3077-PLVE, M3215-LVE, M3216-LVE, M4308-PLE, P3255-LVE, P3265-LV, P3265-LVE, P3265-LVE-3, P3265-V, P3267-LV, P3267-LVE, P3268-LV, P3268-LVE, M4318-PLVE, M4317-PLVE |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 6.09" (154.7 mm) |
| Height | 2.01" (51.1 mm) |
| Depth | 6.09" (154.7 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Product |
Hot Product
Axis TP3106-E Mount
$54.08
|
Hanwha SLA-2M2800Q security camera acc...
$61.99
|
Hanwha SBP-125WMW1 security camera acc...
$47.40
|
Recommended
Ubiquiti AI Theta Lens
$62.87
|
Popular
Axis 5507-481 security camera accessor...
$67.44
|
Bestseller
Hanwha SBP-300WMW security camera acce...
$57.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02925-001
|
SLA-2M2800Q
|
SBP-125WMW1
|
UVC-AI-THETA-LENS
|
5507-481
|
SBP-300WMW
|
| Manufacturer |
Axis
|
HANWHA
|
HANWHA
|
Ubiquiti
|
Axis
|
HANWHA
|
| Type |
Mount
|
Lens
|
Mount
|
Lens
|
Mount
|
Mount
|
| Placement supported |
Outdoor
|
N/A
|
N/A
|
Indoor
|
Universal
|
Outdoor
|
| Brand compatibility |
Axis
|
Hanwha
|
Hanwha
|
Ubiquiti Networks
|
N/A
|
Hanwha
|