In stock
$53.79
Overview
AXIS TP3818-E Casing Black
- Outdoor-ready
- Change the appearance
| SKU | 02478-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021078123 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Easy to install | Yes |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | AXIS P4707-PLVE Panoramic, AXIS P4705-PLVE Panoramic |
| Type | Housing |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | AXIS P4707-PLVE Panoramic, AXIS P4705-PLVE Panoramic |
| Type | Housing |
| Placement supported | Universal |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 8.19" (208 mm) |
| Height | 2.01" (51 mm) |
| Depth | 5.24" (133 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product |
Recommended
Axis 02478-001 security camera accesso...
$53.79
|
Hanwha SLA-2M2800Q security camera acc...
$61.99
|
Hanwha SBP-125WMW1 security camera acc...
$47.40
|
Hot Product
Ubiquiti AI Theta Lens
$62.87
|
Popular
Axis 5507-481 security camera accessor...
$67.44
|
Bestseller
Hanwha SBP-300WMW security camera acce...
$57.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02478-001
|
SLA-2M2800Q
|
SBP-125WMW1
|
UVC-AI-Theta-Lens
|
5507-481
|
SBP-300WMW
|
| Manufacturer |
Axis
|
HANWHA
|
HANWHA
|
Ubiquiti
|
Axis
|
HANWHA
|
| Type |
Housing
|
Lens
|
Mount
|
Lens
|
Mount
|
Mount
|
| Placement supported |
Universal
|
N/A
|
N/A
|
Indoor
|
Universal
|
Outdoor
|
| Brand compatibility |
Axis
|
Hanwha
|
Hanwha
|
Ubiquiti Networks
|
N/A
|
Hanwha
|