In stock
$75.56
Overview
Casing, Black
| SKU | 02819-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021084544 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | M4327-P, M4328-P |
| Type | Housing |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | M4327-P, M4328-P |
| Type | Housing |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 3.98" (101 mm) |
| Height | 1.81" (46 mm) |
| Depth | 3.98" (101 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Product |
New
Axis 02819-001 security camera accesso...
$75.56
|
Hanwha SLA-2M2800Q security camera acc...
$61.99
|
Recommended
Ubiquiti AI Theta Lens
$62.87
|
Popular
Axis 5507-481 security camera accessor...
$67.44
|
Bestseller
Axis 5017-641 security camera accessory
$93.92
|
Hot Product
Hanwha SBP-156WMW security camera acce...
$108.67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02819-001
|
SLA-2M2800Q
|
UVC-AI-Theta-Lens
|
5507-481
|
5017-641
|
SBP-156WMW
|
| Manufacturer |
Axis
|
HANWHA
|
Ubiquiti
|
Axis
|
Axis
|
HANWHA
|
| Type |
Housing
|
Lens
|
Lens
|
Mount
|
N/A
|
Mount
|
| Placement supported |
N/A
|
N/A
|
Indoor
|
Universal
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Axis
|
Hanwha
|
Ubiquiti Networks
|
N/A
|
N/A
|
Hanwha
|