In stock
$17.14
Overview
QD to Modular RJ extension cord
| SKU | 8800-00-01 |
|---|---|
| EAN | 0706487016076 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 | RJ10 |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 19.7" (0.5 m) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 17.6 oz (500 g) |
| Package width | 0.787" (20 mm) |
| Package depth | 1.18" (30 mm) |
| Package height | 3.94" (100 mm) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Round |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 800 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Product |
Jabra 8800-00-01 headphone/headset acc...
$17.14
|
Hot Product
Jabra 14101-45 headphone/headset acces...
$22.26
|
Popular
Jabra 14101-73 headphone/headset acces...
$19.18
|
Bestseller
HP Poly USB-C to USB-A Adapter
$17.59
|
New
HP Poly CT14 Headset
$19.78
|
HP Poly Savi Office Universal AC Power...
$17.01
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8800-00-01
|
14101-45
|
14101-73
|
85Q49AA
|
920Q2AA
|
86079-01
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Ear pad
|
Ear pad
|
Cable
|
N/A
|
Cable
|