In stock
$17.01
Overview
HP Poly Savi 8240/8245 Battery, Battery
- Adds portability and flexibility for your device.
| SKU | 85R41AA |
|---|---|
| EAN | 0197497573671 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Adds portability and flexibility for your device.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26111711 |
| Product |
Bestseller
HP Poly Savi 8240/8245 Battery
$17.01
|
Popular
Jabra 14101-45 headphone/headset acces...
$22.84
|
New
HP Poly USB-C to USB-A Adapter
$17.59
|
Hot Product
HP Poly CT14 Headset
$19.78
|
HP Poly Savi Office Universal AC Power...
$17.01
|
Recommended
Jabra Biz 2300 Case
$17.21
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R41AA
|
14101-45
|
85Q49AA
|
920Q2AA
|
86079-01
|
14101-40
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP
|
HP Poly
|
Jabra
|
| Product type |
Battery
|
Ear pad
|
Cable
|
N/A
|
Cable
|
Case
|