In stock
$175.36
Overview
HP Universal Card Reader, United States, 3.02" (76.6 mm), 2.02" (51.2 mm), 0.461" (11.7 mm), 2.72 oz (77 g)
| SKU | X3D03B |
|---|---|
| EAN | 0198828632449 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 3.02" (76.6 mm) |
| Depth | 2.02" (51.2 mm) |
| Height | 0.461" (11.7 mm) |
| Weight | 2.72 oz (77 g) |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 60101101 |
| Product |
New
HP Universal Card Reader
$175.36
|
Recommended
408037 (TYPE SP C 840 A) Transfer-unit...
$148.18
|
Bestseller
Brother PABT006 Battery 1 pc(s)
$159.03
|
Popular
Brother PA-CU-001 printer/scanner spar...
$159.53
|
Xerox 497K20600 printer/scanner spare...
$246.96
|
Hot Product
Lexmark 57X0301 printer/scanner spare...
$239.30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
X3D03B
|
408037
|
PA-BT-006
|
PA-CU-001
|
497K20600
|
57X0301
|
| Manufacturer |
HP
|
Ricoh
|
Brother
|
Brother
|
Xerox
|
Lexmark
|
| Type |
N/A
|
Transfer guide
|
Battery
|
Cutter
|
Hole punch
|
NFC Adapter
|
| Device compatibility |
N/A
|
Laser/LED printer
|
Label printer
|
Label printer
|
Multifunctional
|
Laser/LED printer
|