In stock
$181.02
Overview
Paper Transport, 14 × 41 × 46 cm
| SKU | 20L8817 |
|---|---|
| EAN | 0734646744157 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 16.1" (410 mm) |
| Depth | 18.1" (460 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Weight | 7.28 lbs (3.3 kg) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 20.5" (520 mm) |
| Package depth | 24.8" (630 mm) |
| Package height | 9.06" (230 mm) |
| Package weight | 12.1 lbs (5.5 kg) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Product colour | Black |
| Product |
New
Lexmark 20L8817 printer/scanner spare...
$181.02
|
Recommended
408037 (TYPE SP C 840 A) Transfer-unit...
$148.18
|
Bestseller
Brother PABT006 Battery 1 pc(s)
$159.03
|
Popular
Brother PA-CU-001 printer/scanner spar...
$159.53
|
Xerox 497K20600 printer/scanner spare...
$246.96
|
Hot Product
Lexmark 57X0301 printer/scanner spare...
$239.30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
20L8817
|
408037
|
PA-BT-006
|
PA-CU-001
|
497K20600
|
57X0301
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
Ricoh
|
Brother
|
Brother
|
Xerox
|
Lexmark
|
| Type |
N/A
|
Transfer guide
|
Battery
|
Cutter
|
Hole punch
|
NFC Adapter
|
| Device compatibility |
Laser/LED printer
|
Laser/LED printer
|
Label printer
|
Label printer
|
Multifunctional
|
Laser/LED printer
|