In stock
$43.21
Overview
EPOS UI 20 BL USB
| SKU | 1000828 |
|---|---|
| EAN | 0840064406291 |
| Manufacturer | EPOS |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Busy light |
| Brand compatibility | EPOS |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Microsoft Teams, Cisco Jabber |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Weight | 2.35 oz (66.6 g) |
| Packaging data | |
| Package width | 4.53" (115 mm) |
| Package depth | 0.827" (21 mm) |
| Package height | 3.98" (101 mm) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 24.6" (626 mm) |
| Master (outer) case length | 12.6" (320 mm) |
| Master (outer) case height | 9.45" (240 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 3.17 lbs (1.44 kg) |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product |
EPOS UI 20 BL USB Busy light
$43.21
|
Popular
Jabra 14201-17 headphone/headset acces...
$44.52
|
Recommended
Yealink EHS40 Interface adapter
$62.83
|
Hot Product
Jabra GN1216 Cable
$40.81
|
Bestseller
Jabra 230-09 headphone/headset accesso...
$61.83
|
New
HP Poly HIC-10 Cable
$36.58
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1000828
|
14201-17
|
EHS40
|
88001-04
|
230-09
|
783S2AA
|
| Manufacturer |
EPOS
|
Jabra
|
Yealink
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
| Product type |
Busy light
|
EHS adapter
|
N/A
|
Cable
|
Cable
|
N/A
|