In stock
$223.87
Overview
HP Poly EagleEye IV Camera Cable (10M), China, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g)
| SKU | 89L85AA |
|---|---|
| EAN | 0196188633045 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Product |
HP Poly EagleEye IV Camera Cable (10M)
$223.87
|
Popular
Yealink VCM36-W Black Conference micro...
$300.93
|
Recommended
Yealink VCM35 Black Conference microph...
$292.84
|
New
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
$193.83
|
Bestseller
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount
$242.98
|
Hot Product
HP Poly Studio X70 VESA Mount
$243.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
89L85AA
|
1303143
|
1303144
|
875M6AA
|
875L9AA
|
875L2AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Yealink
|
Yealink
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Type |
N/A
|
Conference microphone
|
Conference microphone
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Connectivity technology |
N/A
|
Wireless
|
Wired
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
| Product type |
N/A
|
Microphone
|
Microphone
|
Microphone
|
Wall mount
|
VESA Mount
|