In stock
$243.38
Overview
Studio X70 VESA Mount
| SKU | 875L2AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663730 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | VESA Mount |
| Product colour | White |
| Placement supported | Wall |
| Compatible products | Studio X70/X72/V72 |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio X70 VESA Mount
$243.38
|
Popular
Yealink VCM36-W Black Conference micro...
$300.93
|
Recommended
Yealink CS10 Speaker White, Black
$363.53
|
Yealink VCM35 Black Conference microph...
$292.84
|
New
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
$193.83
|
Bestseller
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount
$242.98
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L2AA
|
1303143
|
1303094
|
1303144
|
875M6AA
|
875L9AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Yealink
|
Yealink
|
Yealink
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Type |
N/A
|
Conference microphone
|
N/A
|
Conference microphone
|
N/A
|
N/A
|
| Connectivity technology |
N/A
|
Wireless
|
N/A
|
Wired
|
N/A
|
N/A
|
| Product colour |
White
|
Black
|
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
VESA Mount
|
Microphone
|
Speaker
|
Microphone
|
Microphone
|
Wall mount
|