In stock
$20.04
Overview
HP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable, Cable
| SKU | 85S08AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574357 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Product |
Bestseller
HP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable
$20.04
|
Popular
Jabra 14101-45 headphone/headset acces...
$22.84
|
Recommended
HP Poly USB-C to USB-A Adapter
$17.59
|
Hot Product
HP Poly CT14 Headset
$19.78
|
New
HP Poly Savi 7410/7420 Office Charging...
$28.54
|
HP Poly Savi Office Universal AC Power...
$17.01
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S08AA
|
14101-45
|
85Q49AA
|
920Q2AA
|
8L556AA
|
86079-01
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Cable
|
Ear pad
|
Cable
|
N/A
|
N/A
|
Cable
|