In stock
$157.63
Overview
Large In-Wall Storage Box with White Flange and Cover
| SKU | PAC526FCW |
|---|---|
| EAN | 0841872161471 |
| Manufacturer | Chief |
| Availability | Y |
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Product colour | White |
| Features | |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Mounting type | Wall |
| Product colour | White |
| Package weight | 13.2 lbs (6 kg) |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 14.3" (362 mm) |
| Height | 14.3" (362 mm) |
| Depth | 3.9" (99 mm) |
| Package weight | 13.2 lbs (6 kg) |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package weight | 13.2 lbs (6 kg) |
| Product |
Chief PAC526FCW monitor mount accessory
$157.63
|
Peerless AEC0608 monitor mount accessory
$135.20
|
Atdec AWM DYNAMIC ARM FOR POST SILVER
$200.60
|
Chief PAC526FW monitor mount accessory
$128.74
|
Peerless IBA2AC monitor mount accessory
$140.65
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PAC526FCW
|
AEC0608
|
AWM-ADTC-S
|
PAC526FW
|
IBA2AC
|
| Manufacturer |
Chief
|
Peerless
|
Atdec
|
Chief
|
Peerless
|