In stock
$128.74
Overview
Large In-Wall Storage Box with White Flange
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Height adjustment | No |
| Number of displays supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Features | |
| Mounting type | Wall |
| Height adjustment | No |
| Number of displays supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Mounting type | Wall |
| Height adjustment | No |
| Product colour | Black |
| Package weight | 11 lbs (5 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 14.3" (362 mm) |
| Height | 14.3" (362 mm) |
| Depth | 3.9" (99 mm) |
| Package weight | 11 lbs (5 kg) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package weight | 11 lbs (5 kg) |
| Product |
Popular
Chief PAC526FW monitor mount accessory
$128.74
|
Peerless AEC0608 monitor mount accessory
$135.20
|
Bestseller
Chief FMSCM monitor mount accessory
$113.04
|
HAT Design Works CHG-CAP-1-SI monitor...
$108.91
|
New
Chief FCASFP monitor mount accessory
$103.62
|
Hot Product
Peerless WSP756 monitor mount accessory
$115.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PAC526FW
|
AEC0608
|
FMSCM
|
CHG-CAP-1-SI
|
FCASFP
|
WSP756
|
| Manufacturer |
Chief
|
Peerless
|
Chief
|
HAT DESIGN WORKS
|
Chief
|
Peerless
|