In stock
$48.36
Overview
KSA1024B, Black
| SKU | KSA1024B |
|---|---|
| EAN | 0841872119175 |
| Manufacturer | Chief |
| Availability | Y |
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Wall |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Manual | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5.83" (148.2 mm) |
| Depth | 0.484" (12.3 mm) |
| Height | 4.64" (117.8 mm) |
| Weight | 20.8 oz (590 g) |
| Packaging data | |
| Manual | Yes |
| Other features | |
| Mounting type | Wall |
| Product |
Chief KSA1024B TV mount/stand Black
$48.36
|
Recommended
Peerless ST632 TV mount/stand Black
$42.37
|
Peerless SF640 TV mount/stand Black
$47.45
|
Hot Product
Tripp Lite DWT2655XP TV mount/stand 55...
$69.32
|
Bestseller
StarTech.com FPWFXBAT TV mount/stand 7...
$63.72
|
Popular
Premier Mounts Universal Tilt/Pivot Mo...
$67.98
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
KSA1024B
|
ST632
|
SF640
|
DWT2655XP
|
FPWFXBAT
|
PTM-B
|
| Manufacturer |
Chief
|
Peerless
|
Peerless
|
Tripp Lite
|
StarTech.com
|
Premier Mounts
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Mounting type |
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|