In stock
$88.03
Overview
0849V342, Heavyweight Matte Coated Paper, 230gsm, 15 lb
| SKU | 0849V342 |
|---|---|
| EAN | 0750845830538 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Roll width | 24" (61 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 6 x 25 x 6" (152.4 x 635 x 152.4 mm) |
| Weight (imperial) | 15 lbs |
| Product |
Canon 0849V342 photo paper White
$88.03
|
Hot Product
Epson Ultra Premium Photo Paper Luster...
$121.20
|
Popular
Epson Fotopapier Premium glanzend
$121.20
|
Canon Premium RC Photomatte 24" x...
$127.02
|
Bestseller
Epson Doubleweight Matte Paper
$103.53
|
Canon Glossy 170 gsm 24" x 100 ft...
$115.70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0849V342
|
S041407
|
S041390
|
0420V865
|
S041387
|
2047V119
|
| Manufacturer |
Canon
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Epson
|
Canon
|
| Finish type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Gloss
|