In stock
$47.21
Overview
NetShelter SX 42U/48U Baying Trim Kit Black
| SKU | AR7600 |
|---|---|
| EAN | 0731304226505 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 15.9 oz (450 g) |
| Weight | 8.82 oz (250 g) |
| Packaging data | |
| Package weight | 15.9 oz (450 g) |
| Technical details | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) | 0.748 x 0.63 x 84.5" (19 x 16 x 2146 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 0.748 x 0.63 x 84.5" (19 x 16 x 2146 mm) |
| Product |
Recommended
APC NetShelter SX 42U/48U Trim Kit
$47.21
|
StarTech.com 4POSTCASTER rack accessor...
$55.85
|
Popular
StarTech.com CABSHELF rack accessory S...
$47.63
|
Bestseller
StarTech.com CABSHELFV rack accessory...
$42.84
|
Hot Product
StarTech.com CABSHELF22V rack accessor...
$70.72
|
StarTech.com CABSHELF1U rack accessory...
$39.12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AR7600
|
4POSTCASTER
|
CABSHELF
|
CABSHELFV
|
CABSHELF22V
|
CABSHELF1U
|
| Manufacturer |
APC
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Castor wheels
|
Shelf
|
Shelf
|
Shelf
|
Shelf
|