In stock
$46.69
Overview
1U 19" Deep Vertical Wall Mount Server Rack
| SKU | GRWV1U |
|---|---|
| EAN | 0881317522283 |
| Manufacturer | iogear |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Firewall rack mount |
| Size (imperial) | 19" |
| Rack capacity | 1U |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 19" |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Firewall rack mount |
| Size (imperial) | 19" |
| Rack capacity | 1U |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Product |
iogear GRWV1U rack accessory Firewall...
$46.69
|
StarTech.com 4POSTCASTER rack accessor...
$55.85
|
Popular
StarTech.com CABSHELF rack accessory S...
$47.63
|
Bestseller
StarTech.com CABSHELFV rack accessory...
$42.84
|
StarTech.com CABSHELF1U rack accessory...
$39.12
|
Hot Product
StarTech.com CMDUCT2U rack accessory C...
$37.59
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GRWV1U
|
4POSTCASTER
|
CABSHELF
|
CABSHELFV
|
CABSHELF1U
|
CMDUCT2U
|
| Manufacturer |
iogear
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
Firewall rack mount
|
Castor wheels
|
Shelf
|
Shelf
|
Shelf
|
Cable management panel
|