In stock
$7.92
Overview
Wrist Assist Memory Foam Ergon - Black
| SKU | 29538 |
|---|---|
| EAN | 0035286295383 |
| Manufacturer | Allsop |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) | 4.02 x 1.5 x 2.5" (102 x 38 x 63.5 mm) |
| Width | 4.02" (102 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Height | 2.5" (63.5 mm) |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 4 x 1.5 x 2.5" |
| Product |
Allsop 29538 wrist rest Black
$7.92
|
Hot Product
Kensington Wrist Pillow wrist rest Black
$10.26
|
Recommended
Allsop 26226 wrist rest Blue
$9.71
|
Popular
Kensington Conform Wrist Rest with Sma...
$7.34
|
New
Kensington ErgoSoft™ Wrist Rest for Sl...
$11.60
|
Bestseller
Kensington ErgoSoft™ Wrist Rest for St...
$10.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
29538
|
L22801US
|
26226
|
K55787US
|
K52803WW
|
K52802WW
|
| Manufacturer |
Allsop
|
Kensington
|
Allsop
|
Kensington
|
Kensington
|
Kensington
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Blue
|
Assorted colours
|
Black
|
Black
|