In stock
$6.37
Overview
Memory Foam Wrist Rest Small - Black
| SKU | 30213 |
|---|---|
| EAN | 0035286302135 |
| Manufacturer | Allsop |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) | 5.25 x 3 x 1" (133.3 x 76.2 x 25.4 mm) |
| Width | 5.25" (133.3 mm) |
| Depth | 3" (76.2 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Product |
Allsop 30213 wrist rest Black
$6.37
|
Kensington Conform Wrist Rest with Sma...
$7.34
|
Allsop 29538 wrist rest Black
$7.92
|
|---|---|---|---|
| SKU |
30213
|
K55787US
|
29538
|
| Manufacturer |
Allsop
|
Kensington
|
Allsop
|
| Product colour |
Black
|
Assorted colours
|
Black
|