In stock
$17.27
Overview
Legrand 33048, Straight cable tray, 78740.2" (2000 m), Polyvinyl chloride (PVC), Blue
| SKU | 33048 |
|---|---|
| EAN | 0757120330486 |
| Manufacturer | LEGRAND |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Straight cable tray |
| Material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Product colour | Blue |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 3.15" (80 mm) |
| Slot width | 0.236" (6 mm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Length | 78740.2" (2000 m) |
| Product |
Legrand 33048 cable tray Straight cabl...
$17.27
|
Panduit DCF10IW-X cable tray Elbow cab...
$22.24
|
|---|---|---|
| SKU |
33048
|
DCF10IW-X
|
| Manufacturer |
LEGRAND
|
Panduit
|
| Material |
Polyvinyl chloride (PVC)
|
ABS synthetics
|
| Type |
Straight cable tray
|
Elbow cable tray
|