In stock
$30.22
Overview
Dècor Colors 20″ Box Fan
| SKU | B20401 |
|---|---|
| EAN | 0046013457462 |
| Manufacturer | Lasko |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Height adjustment | No |
| Handle(s) | Yes |
| Placement | Floor |
| Product colour | Black |
| Number of fan blades | 5 |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Height adjustment | No |
| Handle(s) | Yes |
| Placement | Floor |
| Weight & dimensions | |
| Width | 20.5" (521 mm) |
| Depth | 4.25" (108 mm) |
| Height | 21.7" (552 mm) |
| Product |
Hot Product
Lasko B20401 household fan Black
$30.22
|
Bestseller
Lasko 1827 household fan Black
$40.02
|
Lasko 2017 household fan Black
$30.86
|
Popular
Lasko S16201 household fan Gray, White
$28.39
|
Recommended
Lasko 18"Adjustable ELEGANCE &...
$40.02
|
Lasko 16" Adjustable PERFORMANCE...
$38.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B20401
|
1827
|
2017
|
S16201
|
1820
|
2526
|
| Manufacturer |
Lasko
|
Lasko
|
Lasko
|
Lasko
|
Lasko
|
Lasko
|