In stock
$53.99
Overview
PanaCast Wall Mount
| SKU | 14207-57 |
|---|---|
| EAN | 0706487019794 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 3.94" (100 mm) |
| Weight | 3.56 oz (101 g) |
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Master (outer) case width | 18.6" (472 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 7.89 lbs (3.58 kg) |
| Master (outer) case length | 9.92" (252 mm) |
| Master (outer) case height | 8.03" (204 mm) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Packaging data | |
| Package width | 4.33" (110 mm) |
| Package depth | 3.94" (100 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Product |
Jabra 14207-57 video conferencing acce...
$53.99
|
Hot Product
Jabra 8220-209 video conferencing acce...
$62.43
|
Bestseller
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount Black
$53.99
|
Popular
Jabra PanaCast 50 Remote Remote contro...
$62.43
|
Recommended
Yealink RoomSensor smart home multi-se...
$76.30
|
Yealink MB-WallMount-650 Black
$58.34
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
14207-57
|
8220-209
|
783S4AA
|
8211-209
|
1303111
|
3311073
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
Jabra
|
Yealink
|
Yealink
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|
White
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Remote control
|
N/A
|
Remote control
|
Multifunctional room sensor
|
Wall mount
|