In stock
$277.16
Overview
CONNECT PRO - Case for iPad Air 11" M2 | iPad Pro 11" (4th gen) | iPad Air 10.9" (5th gen) - Black
| SKU | 72324 |
|---|---|
| EAN | 0041093723247 |
| Manufacturer | IPORT |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | iPad Air 11-in (M2), iPad Air 10.9" (5th gen), iPad Pro 11" (4th gen), iPad Air 10.9" (4th gen), iPad Pro 11" (3rd gen), iPad Pro 11" (2nd gen), iPad Pro 11" (1st gen) |
| Product colour | Black |
| Minimum screen size | 10.9" |
| Maximum screen size | 11" |
| Brand compatibility | Apple |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | iPad Air 11-in (M2), iPad Air 10.9" (5th gen), iPad Pro 11" (4th gen), iPad Air 10.9" (4th gen), iPad Pro 11" (3rd gen), iPad Pro 11" (2nd gen), iPad Pro 11" (1st gen) |
| Product colour | Black |
| Minimum screen size | 10.9" |
| Maximum screen size | 11" |
| Product |
Recommended
IPORT 72324 tablet security enclosure...
$277.16
|
Bestseller
Compulocks 140B102IPDSB tablet securit...
$400.03
|
Popular
Compulocks Space Swing tablet security...
$222.47
|
Hot Product
Compulocks Space Reach tablet security...
$344.26
|
Compulocks Space Swing tablet security...
$222.27
|
Compulocks Space Swing Arm tablet secu...
$222.47
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
72324
|
140B102IPDSB
|
827B102IPDSB
|
660REACH209IPDSW
|
827W102IPDSW
|
827W209IPDSW
|
| Manufacturer |
IPORT
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
N/A
|
White
|
White
|