In stock
$86.78
Overview
5U 19" Hinged Locking Security Panel
| SKU | GRHSP5U |
|---|---|
| EAN | 0881317522368 |
| Manufacturer | iogear |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Blank panel |
| Size (imperial) | 19" |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 19" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Blank panel |
| Size (imperial) | 19" |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Product |
iogear GRHSP5U rack accessory Blank pa...
$86.78
|
Recommended
StarTech.com 24 Outlets Rack-Mountable...
$125.88
|
APC AR8428 rack accessory Cable manage...
$78.84
|
Popular
APC AR8136BLK rack accessory Blank panel
$89.42
|
Bestseller
StarTech.com ADJSHELFHDV rack accessor...
$126.25
|
Hot Product
StarTech.com CABSHELF22V rack accessor...
$70.72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GRHSP5U
|
RKPW247015
|
AR8428
|
AR8136BLK
|
ADJSHELFHDV
|
CABSHELF22V
|
| Manufacturer |
iogear
|
StarTech.com
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
Blank panel
|
N/A
|
Cable management panel
|
Blank panel
|
Adjustable shelf
|
Shelf
|