In stock
$99.58
Overview
Small, Pinstripe Graphite Basket / Grey Trim
| SKU | NT1SGG |
|---|---|
| EAN | 0810008207079 |
| Manufacturer | Humanscale |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable basket |
| Product colour | Gray |
| Purpose | Desk |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 3.94" (100 mm) |
| Depth | 4.53" (115 mm) |
| Length | 38" (0.965 m) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product |
Humanscale NeatTech Desk Cable basket...
$99.58
|
StarTech.com BOX4CABLE cable organizer...
$89.20
|
Panduit FRSPJ2X2LYL Abgangsbogen 2x2 E...
$148.56
|
StarTech.com S2MB-DESK-CABLE-TRAY cabl...
$84.05
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
NT1SGG
|
BOX4CABLE
|
FRSPJ2X2LYL
|
S2MB-DESK-CABLE-TRAY
|
| Manufacturer |
Humanscale
|
StarTech.com
|
Panduit
|
StarTech.com
|
| Type |
Cable basket
|
Cable box
|
Cable tray
|
Cable tray
|