In stock
$450.02
Overview
HPE ProLiant DL360 Gen11 OROC Tri-Mode Cable Kit, 7.76 oz (220 g)
| SKU | P52416-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017586601 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 13.4" (340 mm) |
| Weight | 7.76 oz (220 g) |
| Height | 0.787" (20 mm) |
| Depth | 10.2" (260 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen11 |
| Weight (imperial) | 0.492 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.492 lbs |
| Product |
New
HPE ProLiant DL360 Gen11 OROC Tri-Mode...
$450.02
|
Popular
APC ACDC2551 rack accessory Depth adap...
$604.68
|
Bestseller
Tripp Lite SRSHELF4PSLHD rack accessory
$488.16
|
Black Box JPM406A-R6 rack accessory
$593.32
|
Hot Product
Vertiv VRA3002 rack accessory Adjustab...
$615.29
|
Vertiv Avocent VRA1006 rack accessory...
$466.09
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P52416-B21
|
ACDC2551
|
SRSHELF4PSLHD
|
JPM406A-R6
|
VRA3002
|
VRA1006
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
Tripp Lite
|
Black Box
|
Vertiv
|
Vertiv
|
| Type |
N/A
|
Depth adapter
|
Shelf
|
N/A
|
Adjustable shelf
|
Cable ring
|