In stock
$10.20
Overview
HPE Networking Instant On AP22 Flush Mount Sleeve, White, 1 pc(s), 1.76 oz (50 g)
| SKU | R6P90A |
|---|---|
| EAN | 0190017475462 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Instant On AP22 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5" (127 mm) |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Height | 2.5" (63.5 mm) |
| Depth | 6" (152.4 mm) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | Instant On AP22 |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Product |
New
HPE Networking Instant On AP22 Flush M...
$10.20
|
Bestseller
StarTech.com CMHOOKMW rack accessory C...
$11.30
|
Hot Product
Black Box JPM480A rack accessory
$11.35
|
Black Box RM659-R3 rack accessory
$11.78
|
Popular
ATEN 2X-043G rack accessory Mounting b...
$12.95
|
ATEN 2X-049G rack accessory Mounting b...
$12.95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6P90A
|
CMHOOKMW
|
JPM480A
|
RM659-R3
|
2X043G
|
2X049G
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Black Box
|
Black Box
|
Aten
|
Aten
|
| Type |
N/A
|
Cable ring
|
N/A
|
N/A
|
Mounting bracket
|
Mounting bracket
|