In stock
$28.05
Overview
HPE ML30 Gen9 Tape Drive Cable Kit, Cable kit, 15.9 oz (450 g)
| SKU | 851615-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017064550 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Compatibility | ProLiant ML30 Gen9, ProLiant ML30 Gen9 Base, ProLiant ML30 Gen9 Performance |
| Weight & dimensions | |
| Width | 15.4" (390.9 mm) |
| Weight | 15.9 oz (450 g) |
| Height | 12.2" (310.9 mm) |
| Depth | 19.6" (499.1 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Compatibility | ProLiant ML30 Gen9, ProLiant ML30 Gen9 Base, ProLiant ML30 Gen9 Performance |
| Weight (imperial) | 1 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1 lbs |
| Product |
New
HPE ML30 Gen9 Tape Drive Cable Kit
$28.05
|
StarTech.com SV431RACK rack accessory...
$35.39
|
Popular
StarTech.com CABSCREWS rack accessory...
$25.69
|
Hot Product
StarTech.com CABLMANAGER2 rack accesso...
$33.10
|
StarTech.com CABSHELF1U rack accessory...
$39.12
|
Bestseller
StarTech.com CMDUCT1UX rack accessory...
$28.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
851615-B21
|
SV431RACK
|
CABSCREWS
|
CABLMANAGER2
|
CABSHELF1U
|
CMDUCT1UX
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
Cable Kit
|
Mounting bracket
|
N/A
|
Cable management panel
|
Shelf
|
Cable management panel
|