The store will not work correctly when cookies are disabled.
HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2 network switch component Power supply
Overview
HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2, Power supply, Aruba 5400R zl2, 700 W, 7.45" (189.2 mm), 6.25" (158.7 mm), 5.1" (129.5 mm)
More Information
| SKU |
J9828A#ABA |
| EAN |
0888182680124 |
| Manufacturer |
HPE |
| Availability |
Y |
| Product Family |
Aruba Networking |
HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2. Product type: Power supply, Compatibility: Aruba 5400R zl2. Total power: 700 W. Width: 7.45" (189.2 mm), Depth: 6.25" (158.7 mm), Height: 5.1" (129.5 mm)
| Features |
|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Technical details |
|---|
| Internal | Yes |
| Height | 5.1" (129.5 mm) |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Performance |
|---|
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Power |
|---|
| Total power | 700 W |
| Weight & dimensions |
|---|
| Weight | 5.38 lbs (2.44 kg) |
| Height | 5.1" (129.5 mm) |
| Width | 7.45" (189.2 mm) |
| Depth | 6.25" (158.7 mm) |
| Logistics data |
|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
We found other products you might like!
You may also be interested in
Search engine powered by ElasticSuite