In stock
$818.08
Overview
Aruba 3810M/2930M 4 HPE Smart Rate 1G/2.5G/5G/10G PoE+ Module
| SKU | JL081A |
|---|---|
| EAN | 0888793596678 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Network | |
|---|---|
| Ethernet LAN data rates | 1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ports & interfaces | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Performance | |
| Compatibility | Aruba 3810M/2930M |
| Power | |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 7.04 oz (199.6 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 2.91 x 5.12 x 0.984" (74 x 130 x 25 mm) |
| Weight (imperial) | 0.4 lbs |
| Width | 2.91" (74 mm) |
| Depth | 5.12" (130 mm) |
| Height | 0.984" (25 mm) |
| Technical details | |
| Ethernet LAN data rates | 1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Compatibility | Aruba 3810M/2930M |
| Weight (imperial) | 0.4 lbs |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Product |
HPE Aruba Networking 3810M 4 Smart Rat...
$818.08
|
Cisco C9200-NM-4X= network switch modu...
$1,137.08
|
|---|---|---|
| SKU |
JL081A
|
C9200-NM-4X=
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|