In stock
$136.29
Overview
HPE Aruba Networking 2920/2930M 3m Stacking Cable, 118.1" (3 m), Black, 18 oz (510 g)
| SKU | J9736A |
|---|---|
| EAN | 0886112322779 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
| Features | |
|---|---|
| Weight | 18 oz (510 g) |
| Product colour | Black |
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Technical details | |
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Weight (imperial) | 1.12 lbs |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 18 oz (510 g) |
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85444290 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 85444290 |
| Product |
Popular
HPE Aruba Networking 2920/2930M 3m Sta...
$136.29
|
New
QNAP CAB-SAS05M-8644-8088 Serial Attac...
$161.85
|
Axiom MA-CBL-TA-10M-AX Serial Attached...
$151.39
|
Bestseller
Axiom 470-ACEY-AX Serial Attached SCSI...
$110.54
|
Hot Product
Axiom CX-DAC-4SFP25G-1M-AX Serial Atta...
$154.99
|
Recommended
Axiom 10522-AX Serial Attached SCSI (S...
$111.74
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J9736A
|
CAB-SAS05M-8644-8088
|
MA-CBL-TA-10M-AX
|
470-ACEY-AX
|
CX-DAC-4SFP25G-1M-AX
|
10522-AX
|
| Manufacturer |
HPE
|
QNAP
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|