In stock
$134.42
Overview
HP ZGX 0.5m QSFP112 Ethernet DAC Cable, 3.7 oz (105 g), 10.2" (260 mm), 9.84" (250 mm), 6.3" (160 mm)
| SKU | C20MQAA |
|---|---|
| EAN | 0199485169309 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Other features | |
|---|---|
| Width | 10.2" (260 mm) |
| Height | 6.3" (160 mm) |
| Depth | 9.84" (250 mm) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 10.2" (260 mm) |
| Height | 6.3" (160 mm) |
| Depth | 9.84" (250 mm) |
| Weight | 3.7 oz (105 g) |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Product |
New
HP ZGX 0.5m QSFP112 Ethernet DAC Cable
$134.42
|
Recommended
StarTech.com 145B-USBC-HDMI4K-AOC vide...
$146.72
|
Hot Product
Belkin B2B166 video cable adapter 94.5...
$127.75
|
Bestseller
StarTech.com DP2DVIMM6X10 video cable...
$155.13
|
Monoprice 39032 video cable adapter 30...
$149.26
|
Popular
Vertiv Avocent ADX-MINIDP-400 video ca...
$160.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C20MQAA
|
145B-USBC-HDMI4K-AOC
|
B2B166
|
DP2DVIMM6X10
|
39032
|
ADX-MINIDP-400
|
| Manufacturer |
HP
|
StarTech.com
|
Belkin
|
StarTech.com
|
Monoprice
|
Vertiv
|
| Connector 1 |
N/A
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
DVI-D
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
| Connector 2 |
N/A
|
HDMI Type A (Standard)
|
N/A
|
DisplayPort
|
HDMI
|
USB Type-C
|
| Connector 1 gender |
N/A
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
N/A
|
| Connector 2 gender |
N/A
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
N/A
|