In stock
$3.75
Overview
HP Poly Tristar Small Foam Ear Cushions (2 Pieces), 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g), United States
| SKU | 29955-05 |
|---|---|
| EAN | 0197497572483 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Country of origin | United States |
| UNSPSC-code | 13111309 |
| Product |
HP Poly Tristar Small Foam Ear Cushion...
$3.75
|
Hot Product
HP Poly Voyager 4300 Case
$4.10
|
New
HP Poly Voyager Legend Large Eartips (...
$3.37
|
HP Poly Voyager Legend Small Eartips a...
$3.37
|
Popular
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips...
$3.37
|
Bestseller
HP Poly EncorePro HW510/520 Foam Ear C...
$4.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
29955-05
|
786D1AA
|
85S03AA
|
85S06AA
|
85S04AA
|
85Q31AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Case
|
Earbud tips
|
Earbud tips
|
Earbud tips
|
Cushion/ring set
|