In stock
$32.03
Overview
HP Poly TC10 Table Stand, China, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g)
| SKU | 874P7AA |
|---|---|
| EAN | 0197497661996 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191610 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Product |
HP Poly TC10 Table Stand
$32.03
|
New
HP Poly G7500 Wall Mount
$26.95
|
Bestseller
HP Poly TC10 Black Wall Mount
$32.03
|
Yealink MD-PTZBracket Mounting bracket
$38.15
|
Yealink VB-TabletopMount-02 Table moun...
$59.01
|
Hot Product
Logitech Sight Mic pod dongle Adapter...
$31.23
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874P7AA
|
874R4AA
|
874P8AA
|
3311112
|
3311119
|
952-000154
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
Yealink
|
Yealink
|
Logitech
|
| Product colour |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Table mount
|
Adapter
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Mounting bracket
|
N/A
|
N/A
|