In stock
$105.32
Overview
HP Poly Studio X52/V52 Display Clamp, China, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g)
| SKU | 875M5AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663860 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Product |
New
HP Poly Studio X52/V52 Display Clamp
$105.32
|
Bestseller
POLY Studio X50/X52/X70/USB Expansion...
$86.73
|
Hot Product
Jabra 14207-70 video conferencing acce...
$90.72
|
Logitech NPT Adpt-GRAPHITE-WWi-9006
$100.90
|
Logitech 952-000223 video conferencing...
$100.90
|
$104.13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875M5AA
|
875M4AA
|
14207-70
|
952-000220
|
952-000223
|
952-000151
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
Jabra
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Cable
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Adapter
|
Mounting Kit
|
Adapter
|