In stock
$22.41
Overview
HP Poly Savi 8240/8245 Deluxe Charging Cradle, Charging cradle, Black
| SKU | 85R44AA |
|---|---|
| EAN | 0197497573701 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Charging cradle |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |
| Product |
New
HP Poly Savi 8240/8245 Deluxe Charging...
$22.41
|
Popular
Jabra 14101-45 headphone/headset acces...
$22.26
|
Recommended
Jabra 14101-73 headphone/headset acces...
$19.18
|
Yealink EHS60 Interface adapter
$32.28
|
Hot Product
Jabra GN1200 Cable
$32.99
|
Bestseller
HP Poly USB-C to USB-A Adapter
$17.59
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R44AA
|
14101-45
|
14101-73
|
1308019
|
88001-99
|
85Q49AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Yealink
|
Jabra
|
HP Poly
|
| Product type |
Charging cradle
|
Ear pad
|
Ear pad
|
Interface adapter
|
Cable
|
Cable
|