In stock
$8.68
Overview
HP Poly 2.5mm to QD Cable (0.45M), Cable
| SKU | 85Q30AA |
|---|---|
| EAN | 0197497571875 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Product |
HP Poly 2.5mm to QD Cable (0.45M)
$8.68
|
Hot Product
HP Poly Blackwire 5000 Leatherette Ear...
$8.26
|
New
HP Poly EncorePro HW510/520 Leatherett...
$8.06
|
Bestseller
HamiltonBuhl HYGENX45 headphone/headse...
$11.35
|
Popular
EPOS USB-C to USB-A Adapter USB adapter
$8.83
|
Recommended
EPOS USB-A to USB-C USB adapter
$8.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q30AA
|
85S19AA
|
85Q36AA
|
HYGENX45
|
1000932
|
1000832
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
Hamilton Buhl
|
EPOS
|
EPOS
|
| Product type |
Cable
|
Cushion/ring set
|
Cushion/ring set
|
Cushion/ring set
|
USB adapter
|
USB adapter
|