Epson C12C933151 printer cabinet/stand Black, Gray
SKU
C12C933151
In stock
$292.74
Overview
Stand 24" LFP desktop
| SKU | C12C933151 |
|---|---|
| EAN | 0010343936164 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Indonesia |
| Product colour | Black, Gray |
| Compatibility | T3160N |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.606 oz (17.2 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 27.6" (700 mm) |
| Package depth | 48" (1220 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | Indonesia |
| Compatibility | T3160N |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 27.6" (700 mm) |
| Package depth | 48" (1220 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Colour | |
| Product colour | Black, Gray |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Product |
Epson C12C933151 printer cabinet/stand...
$292.74
|
Lexmark 40C2300 printer cabinet/stand...
$352.59
|
Lexmark 3073173 printer cabinet/stand
$239.30
|
Lexmark 35S8502 printer cabinet/stand...
$352.59
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
C12C933151
|
40C2300
|
3073173
|
35S8502
|
| Manufacturer |
Epson
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|